Sniegbaltīte bez apmetņa

Publicēts: 2021-05-19
Kategorija: Dalība, Kostīmu noma, Piedāvājumi

Materiāls: satīns

Uzvalku komplekts: kleita, apakšsvārki, bantīte

Uzvalka izmērs: 128

Īre: 20 eiro (24 stundas)

Uzvalka izpārdošana: 80 €

Nomas depozīts: 60 eiro (atmaksājams, atgriežot uzvalku)

Ražotājs: EU Latvia

Sniegbaltīte- jauna princesse izdomāta ģermaņu valstībā. Ļoti skaita, miļa un laipna. Viņa slēpjas no savas ļaunas pamātes – karalienes pie septiniem rūķiem. Vēlāk viņa apprēcējas ar princi Ferninadu. Pēc tautības viņa ir vāciete.

Ekranizācija slavenas vācu pasakas br. Grimm par Sniegbaltīte, kura dzīvoja pilī ar ļauno pamāti – karalieni, kura ļoti lielojas ar savu skaistumu. Tik viņa uzzināja no burvju spoguļa par to, kā Sniegbaltīte kļuva par skaistāku meiteni pasaulē, nolēma viņu iznicīnāt pameitu.Bet nabaga meitene nenomira mežā, bet satika tur īstus draugus – septiņus rūķus: Professora, Kurnētāju, Jautru, Pieticīgu, Čihonju, Sonju un Klussu.

“Sniegbaltīte un septiņi rūķi” bija labāka pasaka 1938.gadā, bet bija atteikts nominācijā “Oskars”. Ta vietā kinoākademija uztaisīja speciālo balvu – statuete “Oskars” ar septiņiem mazāiem “Oskariniem”, tik cik bija rūķišu. Balvu Disnejam pasniedza slavenāka aktrise Šerli Temp. Venēciesu filmu festivālā Sniegbaltīte saņema galveno balvu, vairs tadas balvas nebija nevienai animācijas filmai. Ti līdz paradījas Sniegbaltīte animācijai sākas jauna ēra, un ta skaitas lielākais dārgums starp Disneja šedevriem.